Duálne vzdelávanie

Súťaž Mladý Slovák v našej škole

Ako sa volal 1.historicky doložený štátny útvar na Slovensku? Odkiaľ pochádza naša úspešná reprezentantka Petra Vlhová ?Či ako sa volá dvorný textár skupiny Elán? Aj takto vyzerali otázky vedomostnej súťaže „Mladý Slovák“, ktorej školské kolo prebehlo aj na našej škole pod záštitou Žilinského samosprávneho kraja 18.4.2018.  Súťaž monitorovala celkovú rozhľadenosť mladých Slovákov, teda študentov druhých a tretích ročníkov , v minulosti ale aj v súčasnosti dnešného  Slovenska, geografiu, kultúru a šport nevynímajúc. Súťaž to bola veľmi zaujímavá, poučná a náročná, veď nad odpoveďami sme si lámali hlavy aj my v zborovni... Zúčastnilo sa jej 21 žiakov z triedy II.H a II.G. a víťazmi sa stali:

 

Potvrdenie o návšteve

Školská jedáleň


Projekt Smapude_Life

             Projekt realizuje

     

       s príspevkom finančného

            nástroja EU Life

     

Župné noviny ZAkraj

ZAkraj

Ochrana os. údajovKontakt

Užitočné linky

Učitelia login
© 2010 Stredná odborná škola polytechnická, Dolný Kubín-Kňažia, Jelšavská 404/1, 026 01 Dolný Kubín-Kňažia  |  Webdesign: WebLab  |  Enimo