Banner
Lyžiarsky výcvik

V dňoch 29.1. – 2.2.2024 sa na našej škole uskutočnil lyžiarsky výcvik, ktorého sa zúčastnili žiaci 1. ročníka. Lyžiarsky výcvik, ktorý prebiehal formou dennej dochádzky, sa uskutočnil v krásnom prostredí lyžiarskeho strediska Ski Kubínska, ktoré sa nachádza priamo v našom meste  Dolný Kubín v nadmorskej výške 1 346 m. Prvé tri dni sme zažili priam ideálne podmienky s nádherným slnečným počasím. Štvrtok nás prekvapil nefungujúcou elektrinou, tak sme si urobili náhradný program – poriadnu prechádzku, ktorá bola odmenená fantastickými parenými buchtami na Gäceli. V piatok sme si užili posledné jazdy a jedinečné výhľady a rozlúčili sme sa aj so snehom.

Veríme, že žiaci, ktorí absolvovali lyžiarsky výcvik, budú môcť uplatniť svoje lyžiarske a snowboardové zručnosti aj v budúcnosti a že budú na tento spoločný týždeň príjemne spomínať.

Viac na: https://sospknazia.edupage.org/?

 

Nástenka


ZAkraj

Potvrdenie o návšteve

Ochrana os. údajovKontakt

Užitočné linky

Učitelia login
© 2010 Stredná odborná škola polytechnická, Dolný Kubín-Kňažia, Jelšavská 404/1, 026 01 Dolný Kubín-Kňažia  |  Webdesign: WebLab  |  Enimo