Banner
Valentínsky turnaj ❤

Na deň zamilovaných (14.02.2024) si SOŠP a SZŠ DK pripravili pre svojich žiakov spoločný valentínsky turnaj, kde žiaci a žiačky, náhodne rozdelení v tímoch, získavali body za úspešné splnenie jednotlivých stanovíšť. Stanovištia sa týkali fyzických a koordinačných zručností, vedomostí o KPR, ľudskom tele a prvej pomoci, ale zamerali sa aj na vzájomné spoznávanie sa a vytváranie priateľstiev. 

Gratulujeme výherným tímom a ďakujeme všetkým, ktorí sa aktívne podieľali či už na príprave a moderovaní turnaja a realizácií stanovíšť, ako aj ďakujeme žiakom a žiačkam za ich spoluprácu a priateľské správanie. Dúfame, že v podobnom počte sa stretneme aj o rok!

A ako žiaci písali na láskavých odkazoch: ľúbme sa všetci a ľúbme druhých, tak ako ľúbime seba! ❤

Viac na https://sospknazia.edupage.org/news/

 

Nástenka


ZAkraj

Potvrdenie o návšteve

Ochrana os. údajovKontakt

Užitočné linky

Učitelia login
© 2010 Stredná odborná škola polytechnická, Dolný Kubín-Kňažia, Jelšavská 404/1, 026 01 Dolný Kubín-Kňažia  |  Webdesign: WebLab  |  Enimo