Banner
ŠPORTOVÉ SÚŤAŽE NAŠICH ŽIAKOV

V mesiaci november sa naši študenti zúčastnili niekoľkých športových turnajov a súťaží a to vo futsale, florbale, bedmintone a pretláčaní rukou. Do všetkých súťaží nastúpili s nesmiernym zápalom, obrovskou chuťou , neuveriteľným športovým nadšením a hlavne s veľkým srdcom. V každej z nich siahli až na dno svojich síl a skvele reprezentovali našu školu. Zápolili sme s kubínskymi školami: Gymnázium P.O.H.Dolný Kubín, Obchodná akadémia, SOŠ obchodu  a služieb, Stredná

zdravotnícka škola. Naši študenti skončili v jednotlivých súťažiach nasledovne:

Florbalový turnaj: 3.miesto

Futsalový turnaj: 2.miesto

Bedmintonový turnaj: 3.miesto

Pretláčanie rukou: 1 žiak 2.miesto, 3 žiaci 3.miesto

 

Všetkým srdečne gratulujeme a ďakujeme za veľké športové srdce a super reprezentáciu školy.

 

Tomáňová Iveta

 

Nástenka


ZAkraj

Potvrdenie o návšteve

Ochrana os. údajovKontakt

Užitočné linky

Učitelia login
© 2010 Stredná odborná škola polytechnická, Dolný Kubín-Kňažia, Jelšavská 404/1, 026 01 Dolný Kubín-Kňažia  |  Webdesign: WebLab  |  Enimo