Duálne vzdelávanie

Technický šikula 2019

Dňa 21.2.2019 sa v našej škole konal 2. ročník súťaže Technický šikula. Zúčastnilo sa ho 38 súťažiacich z 19 základných škôl z Oravy aj Liptova. Cieľom súťaže je preveriť technickú zručnosť školákov, ale aj zabaviť sa pri riešení logických a technických úloh. Najnáročnejšou úlohou v tomto ročníku bola výroba dreveného autíčka, ktoré si museli súťažiaci vyrezať, poskladať a upraviť pomocou gumičiek tak, aby bolo nie len pekné, ale aj funkčné a po natianutí prešlo čo najväčšiu dráhu.


Najlepšie sa v súťaži darilo žiakom zo ZŠ a MŠ Babín - I. miesto,


ZŠ P.O.Hviezdoslava Trstená - II.miesto

Cirkevná spojená škola Dolný Kubín - III. miesto

Ceny do súťaže venovali naše partnerské firmy - MIBA a MAHLE.

Všetkým školám ďakujeme, že prijali pozvanie, veríme, že sa pri riešení úloh zabavili, zasúťažili si a hádam sa aj niečo podučili. Výhercom srdečne blahoželáme a tým, ktorí sa neumiestnili; nesmúťte, možno nabudúce to výjde! Tešíme sa na Vás v budúcom školskom roku v 3. ročníku.

Podrobnejšie hodnotenie uvádzame v prílohe.

Viac na: https://sospknazia.edupage.org/news/?

 

Potvrdenie o návšteve

Školská jedáleň


Projekt Smapude_Life

             Projekt realizuje

     

       s príspevkom finančného

            nástroja EU Life

     

Župné noviny ZAkraj

ZAkraj

Ochrana os. údajovKontakt

Užitočné linky

Učitelia login
© 2010 Stredná odborná škola polytechnická, Dolný Kubín-Kňažia, Jelšavská 404/1, 026 01 Dolný Kubín-Kňažia  |  Webdesign: WebLab  |  Enimo