Duálne vzdelávanie

5. ročník školskej súťaže v technickom kreslení a programovaní CNC strojov

Najlepší žiaci študijných odborov mechanik nastavovač, mechanik strojov a zariadení, programátor obrábacích strojov a zariadení a mechanik mechatronik  v predmetoch technické kreslenie a programovanie CNC strojov súťažili v školskej súťaži, ktorá prebiehala od 15.03.2019 do 26.03.2019 postupne pre jednotlivé ročníky.

Dňa 27.03.2019 sa uskutočnilo vyhodnotenie súťaže a odovzdanie zaujímavých finančných cien a diplomov.  Výhercom blahoželáme a želáme veľa úspechov pri štúdiu a reprezentácii školy.

Víťazi školského kola  súťaže v TCK 2019 – vyhotovenie technického výkresu v elektronickej podobe. Dátum: 19.03.2019 a 26.03.2019

Triedy: III.Cpozsz, III.Gmsz, III.Hmn, IV.Cpozsz, IV.Hmn, IV.H msz

Poradové číslo

 

MENO a PRIEZVISKO

Trieda

Počet bodov

1.

Peter Kurnota

IV.Hmsz

120

2.

Roman Pilarčík

IV.Cpozsz

119

3.

Martin Janeček

III.Cpozsz

117

Víťazi školského kola  súťaže v programovaní CNC strojov 2019. Dátum: 20.03.2019 a 26.03.2019

Triedy: III.Cpozsz, III.Hmn, IV.Cpozsz, IV.Hmn, IV.H msz

Poradové číslo

 

MENO a PRIEZVISKO

Trieda

Počet bodov

1.

Radovan Ťapaj

III.H

96

2.

Ľuboš Halimovič

III.H

92

3.

Erik Hladký

III.H

90

Víťazi školského kola  súťaže v TCK 2019 – vyhotovenie technického výkresu v klasickej výkresovej podobe    Dátum: 15.03.2019

Triedy: I.Cmsz, I.Cpozsz, I.Hmn, II.Cmsz, II.Cpozsz, II.Hmn, II.Emm

Poradové číslo

 

MENO a PRIEZVISKO

Trieda

Počet bodov

1.

Juraj Kubinec

II.Hmn

98

2.

Peter Plaskúr

II.Hmn

96

3.

Marek Šárfy

I.Hmn

94

3.

Matej Kušnierik

II.Cpozsz

94

 

Potvrdenie o návšteve

Jedálny lístok




Projekt Smapude_Life

             Projekt realizuje

     

       s príspevkom finančného

            nástroja EU Life

     



Kontakt

Užitočné linky

Učitelia login




© 2010 Stredná odborná škola polytechnická, Dolný Kubín-Kňažia, Jelšavská 404/1, 026 01 Dolný Kubín-Kňažia  |  Webdesign: WebLab  |  Enimo