Novinky
Mário Šútovec-I.E a Samuel Furiel-II.H - dve 2. miesta na Trenčianskom robotickom dni

V dňoch 14.-15.02.2018 sa v Trenčíne konal 13. ročník Trenčianskeho robotického dňa – medzinárodnej súťažnej prehliadky robotov, ktorá má za cieľ popularizovať medzi mladými ľuďmi vedu a techniku. 47 súťažných tímov z celého Slovenska, Českej republiky, Nemecka , Maďarska, Poľska a Ukrajiny tu predstavilo 158 robotov, ktorí súťažili v 7 kategóriách.

V silnej medzinárodnej konkurencii sa podarilo úspešne zabojovať aj študentom našej školy, ktorí tu už druhý rok za sebou podali výborný výkon a umiestnili sa na popredných priečkach :

1/ v kategórii Follower Easy nad 16 rokov získal Mário Šútovec  výborné 2.miesto

2/ v kategórii Follower Hard nad 16 rokov získal Samuel Furiel tiež úžasné  2. miesto .

Viac...
 
Technický šikula

Dňa 15. februára 2018 sa v našej škole uskutočnil 1. ročník súťaže Technický šikula. Po minuloročnom úspešnom nultom ročníku sme sa rozhodli, že súťaž pre žiakov základných škôl má veľmi dobrú odozvu a budeme v nej pravidelne pokračovať. Sme veľmi radi, že tento rok sa prihlásilo ešte viac škôl - 23  z celej Oravy, s celkovým počtom súťažiacich 46.


Úlohy, ktorá žiaci riešili boli opäť zamerané na riešenie technických úloh, hlavolamov, hádaniek ale aj zručnosti. Veď remeslo má zlaté dno. Že táto múdrosť platí aj v dnešnej dobe, potvrdili aj naše spolupracujúce firmy, ktoré nám venovali do súťaže hodnotné ceny.

Najlepšie si v súťaži počínali títo žiaci:

 1. miesto: ZŠ Liesek - Marián Stas a Samuel Stas

2. miesto: ZŠ P.O.Hviezdoslava Trstená - Adam Stas a Jakub Kuláš

3. miesto: ZŠ s MŠ Žaškov - Ivan Javornický a Daniel Brodňanský

Celkové hodnotenie si môžete pozrieť v prílohách.

Všetkým školám ďakujeme, že prijali pozvanie, veríme, že sa pri riešení úloh zabavili a hádam aj niečo podučili. Výhercom srdečne blahoželáme a tím, ktorí sa neumiestnili nesmúťte, možno nabudúce to výjde! Tešíme sa na Vás v novom školskom roku v 2. ročníku.

Niekoľko fotografií nájdete tu: 

https://sospknazia.edupage.org/album/?eqa=cGhvdG89YWxidW0mYWxicz1hbGJ1bQ%3D%3D

 
Meranie v LabView

Dňa 13. 02. 2018 sa  žiaci  III.C odborov  mechanik elektrotechnik a  programátor obrábacích a  zváracích strojov a zariadení zúčastnili na exkurzii Žilinskej univerzity, kde dostali možnosť merať v  laboratóriách  na   katedre mechatroniky a elektroniky Elektrotechnickej fakulty ŽU.

Pedagogický dozor vykonávali Ing. Ján Rakús a  Mgr. Terézia Ptačinová.

 
Aplikovaná matematika

Dňa 08. 02. 2018 žiaci  II.H triedy odboru mechanik nastavovač sa zúčastnili na exkurzii Aplikovaná matematika v Žilinskej univerzie, kde dostali možnosť pozrieť si laboratóriá

  1. meranie v programe LabView na katedre mechatroniky a elektrotechniky
  2. priemyselné roboty
  3. Krajina vĺn – pokusy na kmitanie, vlnenie, akustiku, optiku na katedre fyziky.

Zúčastnili sa aj aktivit spojených s Dňom otvorených dverí na Elektrotechnickej fakulte.

Pedagogický dozor vykonávala Mgr. Erika Figuli a Mgr. Terézia Ptačinová.

 
Záložka do knihy pokračovala v Prešove

Dňa 7. 2. 2018 sme pokračovali v našom projekte:  „Záložka do knihy spája školy“. Keďže v novembri nás v Kňažej navštívila Stredná zdravotnícka škola z Prešova – pridelená škola na výmenu vyrobených záložiek – teraz sme sa zase my vybrali za nimi do Prešova – konkrétne 28 žiakov, ktorí sa zapojili do výroby záložiek na tému: Literárne osobnosti regiónu.

Pripravili pre nás celodenný program: najprv sme boli v Divadle Jonáša Záborského na divadelnom muzikáli: „Nikola Šuhaj“, ktoré bolo pre nás všetkých úchvatným umeleckým zážitkom, potom sme sa presunuli do ich strednej školy, kde nás čakal výborný obed a malé sladké pohostenie. Privítala nás ich pani riaditeľka a všetci sme dostali aj darčekové prekvapenie. Poobede sme si pozreli mesto s kultúrnymi pamiatkami a zúčastnili sme sa aj programu školy pod názvom: Talenty školy.

Všetci sme boli plní zážitkov z návštevy a milého stretnutia a určite sa tento deň v nás zapíše ako ten nezabudnuteľný.

 
Dominik Žitko -IV.H, na Majstrovstvách SŠ v lyžovaní 3. miesto

V obľúbenom lyžiarskom stredisku Vrátna Free Time Zone v Terchovej sa 1. februára uskutočnili Majstrovstvá žiakov stredných škôl v zjazdovom lyžovaní a snowboardingu 2018, ktoré slávnostne otvorila predsedníčka Žilinskej župy pani Erika Jurinová. Svoje sily na lyžiarskom svahu na Pasekách si zmerali študenti stredných škôl zo Žilinského kraja už po siedmykrát. Súťaže, ktorá je otvorená aj pre žiakov škôl iných zriaďovateľov, sa v tomto ročníku zúčastnilo viac než 170 športových talentov.

Viac...
 
Vzdelávanie podľa mňa- Súťaž pre žiakov školy

Tak ako po minulé roky, aj teraz, pred vianočnými prázdninami riaditeľka školy vyhlásila pre našich žiakov súťaž, ktorej cieľom je zatraktívniť obsah vyučovania podľa predstáv žiakov, najmä v rámci odborného výcviku. Aj teraz môžu teda žiaci predložiť prostredníctvom triednych učiteľov svoje návrhy na učebné pomôcky, prezentácie,výrobky a stroje, či prístroje, ktoré by chceli realizovať v rámci  vyučovania na škole.

Návrhy je potrebné predložiť do 28.2.2018 a musia obsahovať:


Viac...
 
Ponuka študijných a učebných odborov v šk.r. 2018/19

V budúcom školskom roku 2018/19 otvárame tieto študijné a učebné odbory:

4-ročné - končiace maturitnou skúškou a získaním výučného listu

2411K mechanik nastavovač (len v duálnom systéme)

2413K mechanik strojov  a zariadení (aj v duálnom systéme)

2426K programátor obrábacích a zváracích strojov (aj v duálnom systéme)

2697K mechanik elektrotechnik

2967K mechanik-mechatronik (aj v duálnom systéme)

 

3-ročné štúdium končiace výučným listom

6475H technicko-administratívny pracovník (opäť zavedený nedostatkový  odbor)

2423H nástrojár (aj v duálnom systéme)

2487H01 autoopravár-mechanik

2683H11 elektromechanik-silnoprúdová technika

 

Bližšie informácie Vám radi poskytneme osobne alebo telefonicky.:

Kontakt: 043/5863139, 0907 202 077, 0905 753 405, email: sekretariat@sospknazia.sk

 
Vianočná akcia - Vianoce 2017

Dňa 22. 12. 2017 sa uskutočnila v našej škole vianočná akcia trochu netradičnou formou – vianočným futbalovým turnajom medzi žiakmi všetkých ročníkov. Prekvapili naši prváci z I. H a I. C triedy, ktorí spoločne v jednom družstve zvíťazili nad staršími žiakmi, dokonca porazili aj štvrtákov zo IV. C a IV. H. O poradí v skupinách rozhodoval:

Viac...
 
Voľné pracovné miesto - údržbár

Stredná odborná škola polytechnická Dolný Kubín – Kňažia, Jelšavská 404,

ponúka  voľné pracovné miesto na pracovnú pozíciu:   údržbár

Požadované vzdelanie :   stredné odborné vzdelanie v odbore,     prax výhodou

Termín nástupu :               ihneď

Viac...
 
Voľné pracovné miesto - kuchárka

Riaditeľka SOŠP Dolný Kubín – Kňažia prijme do pracovného pomeru pracovníčku na pracovnú pozíciu: KUCHÁRKA. Predpokladaný termín nástupu: 1.2..2018.

Viac...
 
Mikulášske prekvapenie

Dňa 04.12.2017 do našej školy zavítal sv. Mikuláš so svojím sprievodom - anjelom a čertom. Postupne obišiel všetky triedy i dielne odborného výcviku a obdaroval žiakov drobnou sladkosťou. Zároveň otvoril vianočnú súťaž vo výzdobe tried a vyzval žiakov, aby súťažili o: najkrajšie vianočné okno, nástenku, katedru a ručne vyrobenú vianočnú ozdobu. Všetkým nám navodil vianočnú atmosféru a vyčaril úsmev na tvári!

Viac...
 
Záložka do knihy - Literárne osobnosti regiónu

28. novembra 2017 sme zavŕšili literárno-výtvarný projekt "Záložka do knihy spája školy" návštevou družobnej školy z Prešova. Študentky Strednej zdravotníckej školy prišli k nám na osobnú výmenu vyrobených záložiek. Naši žiaci svojimi krásnymi záložkami na tému: "Literárne osobnosti nášho regiónu" sa vôbec nemuseli hanbiť, pretože svojou kreativitou a výtvarnými kresbami odovzdali dievčatám naozaj umelecky vytvorené záložky. Spoločne sme pre žiakov zapojených do tohto projektu pripravili kultúrny program: návštevu Or. hradu, Literárneho múzea P.O.H a historického cintorína v Dolnom Kubíne a rodného domu M. Kukučína v Jasenovej.


Viac...
 
Tá naša stužková

Nezabudnuteľná stužková našej triedy IV.H sa konala 24.11. 2017 v Hoteli Park. Úžasne sme sa všetci zabavili. Navždy nám zostane v pamäti.

Viac...
 
3. miesto v krajskom kole futsale

Dňa 31.11.2017 sa žiaci našej školy zúčastnili krajského kola vo futsale žiakov SŠ v Čadci, kde postúpili víťazi z regionálnych škôl v pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja. Okrem zástupcov našej školy sa zúčastnili hráči  z Martina, Ružomberka a  Žiliny.


Viac...
 
Dni otvorených dverí prilákali viac ako 500 žiakov ZŠ
Attachments:
Download this file (NOA0_1128_008.pdf)NOA0_1128_008.pdf

Tohtoročné Dni otvorených dverí sme predĺžili na 4 dni. Viac ako 500 žiakov základných škôl navštívilo najmä priestory školských dielní, ale aj prevádzky firiem, ktoré sú zapojené do duálneho vzdelávania. Zamerali sme sa na to, aby videli najmä pracoviská praktického vyučovania.


Viac...
 
Rodičovské združenie

Vážení rodičia,

pozývame Vás na triedne rodičovské združenie, ktoré sa bude konať dňa 30.11.2017 od 14.00 - 16.00 formou osobných konzultácií s triednymi učiteľmi a majstrami odborného výcviku.

 
Naši futsalisti - 1. miesto v regionálnom kole

Dňa 21.11.2017 na domácej pôde po dlhom čase  vyhrali regionálne kolo vo futsale žiakov stredných škôl a postupujú do krajského kola.

Držíme Vám palce, chlapci!

 
Šimon Greštiak v kvalifikačnom kole CNC sústružení - 1. miesto

Dňa 14.11.2017 sa v Martine konalo kvalifikačné kolo 4. ročníka Majstrovstvá Slovenska v CNC sústružení a frézovaní, ktorého sa zúčastnil náš Šimon Greštiak - IV.H, odbor mechanik nastavovač.  V čoraz väčšej konkurencii Šimon obsadil krásne 1. miesto!

Blahoželáme mu k postupu do finálového kola súťaže s najvyšším dosiahnutým bodovým výsledkom v doterajšej histórii súťaže a prajeme, aby sa mu rovnako darilo aj vo finálovom kole!

Sme hrdí na úspechy našich šikovných žiakov, ktoré ocenil aj usporiadateľ súťaže p. Roman Petr slovami: "U vašej školy zaznamenávam pravidelné dosahovanie vynikajúcich bodových výsledkov o čom svedčí aj vaše umiestnenie v celkovom hodnotení slovenských škôl v CNC sústružení a frézovaní."

Podrobnejšie výsledky si môžete pozrieť v prílohe.


 
Dni otvorených dverí  21.11.-24.11.2017

Vážení rodičia, pedagógovia, milí žiaci a ostatní naši priaznivci,

Týmto si Vás dovoľujeme pozvať na  Dni otvorených dverí, ktoré sa budú konať v termíne 21.11.-24.11.2017 v čase        od 09.00 do 13.00 a to  nielen v priestoroch našej školy , ale aj v priestoroch partnerských zamestnávateľských firiem z celého regiónu, s ktorými spolupracujeme pri zabezpečovaní odborného výcviku našich žiakov.

Máme pre Vás pripravené aktuálne informácie o možnostiach štúdia na našej škole a tiež výhodách , ktoré našim  žiakom počas štúdia poskytujú naši firemní partneri v rámci duálneho aj školského systému vzdelávania.  Pokiaľ sa nás rozhodnete navštíviť  organizovane v rámci dohodnutej návštevy Vašej základnej školy u nás, je pre Vás zabezpečená v dohodnutom čase bezplatná doprava .

Už dnes sa tešíme na stretnutie s Vami.                                        Kolektív SOŠP v D.Kubíne - Kňažej

 
Burza stredných škôl v Dolnom Kubíne

Dňa 14. 11. 2017 sme sa zúčastnili burzy škôl, kde sme podávali základné informácie o možnostiach štúdia na našej škole.

Okrem strojárskych  a elektrotechnických odborov ponúkame opäť aj trojročný učebný odbor Technicko adminidtratívny pracovník. Tešíme sa na Vás.

 
Naši futsalisti zvíťazili!

Dňa 14. novembra 2017 sa uskutočnilo na našej škole okresné kolo vo futsale žiakov stredných škôl okresu Dolný Kubín.

Naši žiaci získali 1. miesto . Srdečne blahoželáme.


Viac...
 
Školské kolo olympiády z anglického a nemeckého jazyka

Dňa 13.11.2017 sa konalo školské kolo olympiády v anglickom aj nemeckom  jazyku. Anglickej časti sa zúčastnilo 14 žiakov,  druhých, tretích a  štvrtých ročníkov a nemeckej časti 8 žiakov zo všetkých štyroch ročníkov.Viac...
 
Návšteva divadelného predstavenia

Dňa 9.11.2017 sa žiaci 1. a 3. ročníkov zúčastnili divadelného predstavenia v MsKS v Dolnom Kubíne.

Bláznivá komédia pod názvom "TOTÁLNY NEZMYSEL" bola venovaná téme nátlaku a vydierania malého človiečika, ktorý sám nerozumie, prečo sa naliehavými požiadavkami ľudí zapodieva a necháva sa vtiahnuť do ich života.

Viac...
 
Ekologický deň

Naši žiaci druhého a tretieho ročníka mali rôzne aktivity. Napríklad , žiaci ktorí majú cudzí jazyk anglický, išli na výuku prostredníctvom zážitkového učenia  do  divadla. Ale žiaci študujúci nemecký jazyk  zatiaľ priložili ruky k práci a vyčistili okolie školy a autobusovej zastávky.

Viac na https://sospknazia.edupage.org/news/?

 
Zápis z plenárneho zasadnutia ZRPŠ


 
Ekologický deň

Naši žiaci druhého a tretieho ročníka mali rôzne aktivity. Napríklad , žiaci ktorí majú cudzí jazyk anglický, išli na výuku prostredníctvom zážitkového učenia  do  divadla. Ale žiaci študujúci nemecký jazyk  zatiaľ priložili ruky k práci a vyčistili okolie školy a autobusovej zastávky.

Fotografie z akcie môžete nájsť v galérii fotoalbumu  https://sospknazia.edupage.org/album/?

 
Krajská burza informácií a burza práce

Dňa 07. 11. 0217 sme sa zúčastnili Krajskej burzy informácií a burzy práce v Žiline, ktorú organizoval Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Žilina. Burza bola realizovaná formou prezentácií vybratých zamestnávateľov a stredných škôl zo žilinského kraja. Aj my sme poskytli informácie o možnostiach štúdia na našej škole v študijných a učebných odboroch, ktoré ponúkame pre školský rok 2017/2018.

Viac...
 
Pravda o drogách

Prednášky na túto tému sa zúčastnili žiaci prvého ročníka dňa 25. 10. 2017 a vybrané triedy z druhého a tretieho ročníka zasa 26. 10. 2017. Odborný pohľad na drogovú problematiku sprostredkovala Katarína Kosmeľová z nadácie Slovensko bez drog.

Viac...
 
Erasmus+

V dňoch od 1.10. - 20.10.2017 sa 13 vybraných žiakov našej školy zúčastnilo trojtýždňovej stáže v dvoch  partenenrských školách v Českej republike vrámci projektu Erazmus+.


Viac...
 
Netradičná hodina anglického jazyka

Dňa 20.10.2017 sa  v Oravskej  galérii, v rámci hodiny anglického jazyka a tematického okruhu Kultúra a umenie, zúčastnili žiaci II.H triedy výstavy svetoznámeho umelca, predstaviteľa amerického pop-artu Andyho Warhola, ktorého rodičia Júlia a Andrej Varcholovci, pochádzali z dedinky Miková neďaleko Medzilaboriec.

Viac...
 
Študentská kvapka krvi

Ako sa z chlapca stáva chlap


Dňa 19. októbra 2017 sa 10 študentov Strednej odbornej školy polytechnickej Dolný Kubín - Kňažia zúčastnilo dobrovoľného darcovstva krvi organizovaného Slovenským Červeným krížom v Dolnom Kubíne v spolupráci s Hematologicko – transfuziologickým oddelením v Dolnom Kubíne

Viac...
 
Jeseň je farebná, voňavá a aj tekvicová.....

Takto krásne nám žiaci z internátu spolu s vychovávateľmi vyzdobili vestibul školy.

Fotografie z akcie môžete nájsť v galérii fotoalbumu  https://sospknazia.edupage.org/album/?

 
Burzy povolaní

Ako každý začiatok školského roku, aj tento je spojený s podávaním informácií pre žiakov končiacich ročníkov základných škôl o možnostiach štúdia v stredných školách. Mohli sme sa pochváliť, že ponúkame nový učebný odbor Technicko administratívny pracovník.


Viac...
 
Rodičovské združenie

Vážení rodičia,

pozývame Vás na  rodičovské združenie, ktoré sa bude konať v stredu 25.10.2017 od  14.30 v jedálni SOŠP. Program začne plenárnym združením, po ňom budú nasledovať individuálne konzultácie s triednymi učiteľmi  a majstrami odborného výcviku.

 
Vidmo 2017

Prvý októbrový piatok 06.10.2017 sa v divadelnej sále MSKS v Dolnom Kubíne konal už 12. ročník festivalu horských a adrenalínových filmov VIDMO 2017. Žiaci SOŠ P Kňažia z tried I. E a II. H síce vidmo (zaujímavý meteorologický úkaz, s ktorým sa môžeme stretnúť v horách za hmlistého počasia, keď je Slnko nízko nad obzorom. Kto vidmo trikrát uvidí, v horách nezomrie.) tentoraz nevideli, no namiesto toho zhliadli za 73 minút spolu 5 filmov.

Viac...
 
Autosalón Nitra

Dňa 6. 10. 2017 žiaci našej školy absolvovali plánovanú odbornú exkurziu do Nitry, kde sa konal v poradí už 24. ročník nitrianskeho autosalónu.

Podľa odborníkov to bol doteraz najvydarenejší ročník. Žiaci mali možnosť vidieť 26 značiek a 20 TOP slovenských premiér automobilov. Popri tradičných novinkách automobiliek zaujali aj deduškovia na kolesách – veteráni, bohatý sprievodný program a pravdaže nechýbali atraktívne hostesky, jedným slovom bolo sa na čo pozerať – obrázky sú toho dôkazom....

Viac...
 
Školská psychologička žiakom

Milí študenti,

 ako školská psychologička som tu v prvom rade pre Vás ako „pomocná ruka“ pri riešení záťažových životných situácii. Naše stretnutia môžu byť prvým krokom smerujúcim k riešeniu problému, zmierneniu napätia a predovšetkým k tomu, aby ste sa cítili lepšie :)

 Ako psychologické poradenstvo funguje?

Viac...
 
Školský psychológ


 
Nový školský poriadok


 
Naši chlapci na krajskom kole Župnej kalokagatie - 2. miesto

Dňa 22.9.2017 sa naše 5 členné družstvo chlapcov (Peter Forgáč, Šimon Greštiak, Mário Lorenc, Adam Bodorík, Milan Fuckulák) zúčastnilo krajského kola 11. ročníka súťaže žiakov stredných škôl „Župná kalokagatia“ pod záštitou predsedu Žilinského samosprávneho kraja. Čakali ich rôzne disciplíny:


Viac...
 
Športovo-súťažný deň

Dňa 8. septembra 2017 sa v telocvični našej školy uskutočnil súťažno-športový deň medzi našimi novými prváckymi triedami: I.A, I.B, I.C, I.E, I.H.

Cieľom tohto podujatia bolo vzájomné zoznámenie sa s novými spolužiakmi  a upevnenie triednych kolektívov. Študenti sa ochotne a aktívne zapájali do jednotlivých disciplín, ktoré poskytli mnoho zábavy a výborných športových výsledkov.

Viac...
 
Voľné pracovné miesta: školský psychológ

Stredná odborná škola polytechnická, Jelšavská 404, 026 01 Dolný Kubín prijme ihneď

do pracovného pomeru na 0,2 pracovného úväzku

školského psychológa

Kvalifikačné predpoklady: vysokoškolské vzdelanie 2. stupňa

-          v študijnom programe psychológia

-          učiteľstvo všeobecnovzdelávacích predmetov –psychológia a absolvovanie špecializačného vzdelávania školskej psychológie poskytovaného VŠ

Ostatné predpoklady :

trestná bezúhonnosť

zdravotná spôsobilosť pre výkon práce

ústretový prístup k žiakom a kolegom

ovládanie štátneho jazyka

odborná prax min. 6 mesiacov

Požadované doklady : žiadosť o prijatie do zamestnania, profesijný životopis, doklad o ukončenom vzdelaní, súhlas so spracovaním osobných údajov.

Žiadosť o prijatie do zamestnania spolu so štruktúrovaným životopisom a  kontakt (telefonický alebo e-mailový) zašlite písomne na adresu školy alebo prostredníctvom elektronickej pošty bellova@sospknazia.sk do 27.09.2017.

Výpis z registra trestov nie starší ako tri mesiace a potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti   doloží   vybratý uchádzač pred podpísaním pracovnej zmluvy.


 
Voľné pracovné miesta: vrátnik – informátor ,  ekonómku - účtovníčku 

Stredná odborná škola polytechnická Jelšavská 404, 026 01 Dolný Kubín príjme

Viac...
 
Oznamy

Komisionálne skúšky za 2. polrok šk.r. 2016/17 sa budú konať v dňoch 25.-31.8.2017 od 8.00 hod.

Slávnostné otvorenie školského roka bude v pondelok, dňa 4.9.2017 o 8.00 v športovej hale.

Úhradu za stravné lístky je potrebné zrealizovať vždy vopred do 10. dňa predchádzajúceho mesiaca bezhotovostne na číslo účtu v Štátnej pokladnici : SK90 8180 0000 0070 0048 3999, Variabil.symbol:  mesiac a rok (napr, na september- 092017), Konšt. Symbol :   0308, Údaje pre príjemcu platby:   meno žiaka. Stravné za september uhradené do konca augusta,  je vrátane lístka na pondelok 4.9.2017. Obed je možné odhlásiť si vopred, alebo v daný deň do 6,30 hod.  osobne u vedúcej jedálne alebo  na čísle telefónu: 043/586194, mobil:+421905754413.. Zálohová platba za obedy: 24,80 €/žiak/mesiac.

 
Voľné pracovné miesta - Informatik, upratovačka

Stredná odborná škola polytechnická Jelšavská 404, 026 01 Dolný Kubín príjme

  • od 01.09.2017 do pracovného pomeru na polovičný pracovný úväzok

informatika/správcu siete.

Kvalifikačné predpoklady: min. stredoškolské  vzdelanie príslušného smeru ukončené maturitou, prax v danej oblasti výhodou. Viac informácií v prílohe

  •                  upratovačka v rozsahu 1 pracovného úväzku

Predpokladaný nástup: ihneď


Zoznam požadovaných dokladov:

-   žiadosť o prijatie do pracovného pomeru, životopis a doklady o vzdelaní

-   doručiť poštou alebo osobne na adresu: SOŠP Dolný Kubín- Kňažia, Jelšavská 404

-   informácie: sekretariát riaditeľa

Tel: 043/5863139,  e-mail: sekretariat@sospknazia.sk

 
Exkurzia a výlet I.H a II.H triedy

Dňa 28. 06. 2017 sa triedy I. H a II. H zúčastnili koncoročného výletu a odbornej literárnej exkurzie v Liptovskom Mikuláši a Závažnej Porube.

Viac...
 
Výlet II.H na člnoch

Dňa 23.06.2017 sa trieda 2.H.-MN zúčastnila na školskom výlete, ktorý pre nás pripravil pán majster Ján Chomistek.

Viac...
 
Bratislava - odborná exkurzia

Horúce dni - posledný štvrtok a piatok teoretického vyučovania  šk. roku 2016/2017 strávili žiaci II.A triedy v Bratislave.

Viac...
 
Priateľský futbalový zápas medzi žiakmi MIBA Vráble a MIBA Dolný Kubín

V dňoch 15.-16.6.2017 sa na pôde našej  školy  uskutočnil prvý ročník súťaže vo futbale medzi žiakmi a inštruktormi z Miba Sinter Slovakia Dolný Kubín a partenerskej Miba Steeltec Vráble.

Viac...
 
Brigáda
Hľadáme brigádnikov - dohodou na maľovanie izieb na školskom internáte. Nástup možný od 19.6. 2017. 

Kontakt: Tel. 043/5863139, Spojovateľka: 043/5864194,E-mail:sekretariat@sospknazia.sk

 
More Articles...
« StartPrev123456NextEnd »

Page 1 of 6

Jedálny lístok
Projekt Smapude_Life

             Projekt realizuje

     

       s príspevkom finančného

            nástroja EU Life

     

Ochrana osobných údajovKontakt

Užitočné linky

Učitelia login
© 2010 Stredná odborná škola polytechnická, Dolný Kubín-Kňažia, Jelšavská 405, 026 01 Dolný Kubín-Kňažia  |  Webdesign: WebLab