Technický šikula

Dňa 15. februára 2018 sa v našej škole uskutočnil 1. ročník súťaže Technický šikula. Po minuloročnom úspešnom nultom ročníku sme sa rozhodli, že súťaž pre žiakov základných škôl má veľmi dobrú odozvu a budeme v nej pravidelne pokračovať. Sme veľmi radi, že tento rok sa prihlásilo ešte viac škôl - 23  z celej Oravy, s celkovým počtom súťažiacich 46.


Úlohy, ktorá žiaci riešili boli opäť zamerané na riešenie technických úloh, hlavolamov, hádaniek ale aj zručnosti. Veď remeslo má zlaté dno. Že táto múdrosť platí aj v dnešnej dobe, potvrdili aj naše spolupracujúce firmy, ktoré nám venovali do súťaže hodnotné ceny.

Najlepšie si v súťaži počínali títo žiaci:

 1. miesto: ZŠ Liesek - Marián Stas a Samuel Stas

2. miesto: ZŠ P.O.Hviezdoslava Trstená - Adam Stas a Jakub Kuláš

3. miesto: ZŠ s MŠ Žaškov - Ivan Javornický a Daniel Brodňanský

Celkové hodnotenie si môžete pozrieť v prílohách.

Všetkým školám ďakujeme, že prijali pozvanie, veríme, že sa pri riešení úloh zabavili a hádam aj niečo podučili. Výhercom srdečne blahoželáme a tím, ktorí sa neumiestnili nesmúťte, možno nabudúce to výjde! Tešíme sa na Vás v novom školskom roku v 2. ročníku.

Niekoľko fotografií nájdete tu: 

https://sospknazia.edupage.org/album/?eqa=cGhvdG89YWxidW0mYWxicz1hbGJ1bQ%3D%3D

 

Jedálny lístok
Projekt Smapude_Life

             Projekt realizuje

     

       s príspevkom finančného

            nástroja EU Life

     Kontakt

Užitočné linky

Učitelia login
© 2010 Stredná odborná škola polytechnická, Dolný Kubín-Kňažia, Jelšavská 404/1, 026 01 Dolný Kubín-Kňažia  |  Webdesign: WebLab  |  Enimo