Banner
Dni otvorených dverí

V dňoch 7. a 8. 12.2023  naša škola pripravila dni otvorených dverí a tešíme sa, že opäť po dlhej dobe ožila zvedavými pohľadmi cca 160 deviatakov z okolitých základných škôl. Po náročnej rekonštrukcii sme im chceli  ukázať vynovenú školu a  pracoviská odborného výcviku, telocvičňu, areál školy a tiež podať informácie zábavnou formou.

A veruže sa bolo čím pochváliť. Odborné pracoviská disponujú moderným materiálno–technickým vybavením. Návštevníci si mohli pozrieť napr. stolové vŕtačky, sústruhy, simulátory pre CNC programovanie, CNC stroje a univerzálne frézky, výučbové moduly pre autoopravárov, elektromechanikov, keramické tabule, výučbové softvéry, IKT pre školské dielne, sety pracovných stolov, ale aj vyskúšať si za pomoci našich študentov programovanie robotov, či technické kreslenie za na počítači atď.

Dielne prezentovali  výučbu všetkých odborov:

študijné odbory:

mechanik nastavovač, mechanik strojov a zariadení, programátor obrábacích strojov a zváracích strojov a zariadení,  mechanik - mechatronik,  mechanik elektrotechnik so zameraním na silnoprúd a na počítačové systémy,

učebné odbory: elektromechanik, nástrojár, autoopravár mechanik a autoelektrikár.

V telocvični, ktorá je najväčšou športovou halou v regióne Orava a slúži našej škole už 50 rokov, mohli vidieť ako po rekonštrukcii nadobudla nový športový povrch, vybudované nové šatne a sociálne zariadenia. Pribudla taktiež nová presklená tribúna s kapacitou cca 40 miest, kde si pri našich štvrtákoch aj zasúťažili.

Informácie od zamestnávateľov a odborné exkurzie do firiem, s ktorými škola spolupracuje, doplnili všetky potrebné informácie a rozhodnutia, prečo študovať v SOŠ


viac na: https://sospknazia.edupage.org/news/#

 

Nástenka


ZAkraj

Potvrdenie o návšteve

Ochrana os. údajovKontakt

Užitočné linky

Učitelia login
© 2010 Stredná odborná škola polytechnická, Dolný Kubín-Kňažia, Jelšavská 404/1, 026 01 Dolný Kubín-Kňažia  |  Webdesign: WebLab  |  Enimo