Banner
Mikulášsky futsalový turnaj

6. decembra sa naši skvelí futbalisti – tretiaci a štvrtáci – zúčastnili mikulášskeho turnaja na Gymnáziu P.O.Hviezdoslava v Dolnom Kubíne. Hrali tri zápasy proti súperom z iných stredných škôl z Dolného Kubína. Dva zápasy vyhrali a potom sa v treťom zápase postavili proti najlepšiemu súperovi – gymnazistom, ktorí hrali na svojej domácej pôde. Tento zápas neskončil v prospech našich chlapcov, ale celkovo im turnaj priniesol krásne druhé miesto. Srdečne im blahoželáme a ďakujeme za športovú reprezentáciu školy.

Viac na: https://sospknazia.edupage.org/?

 

Nástenka


ZAkraj

Potvrdenie o návšteve

Ochrana os. údajovKontakt

Užitočné linky

Učitelia login
© 2010 Stredná odborná škola polytechnická, Dolný Kubín-Kňažia, Jelšavská 404/1, 026 01 Dolný Kubín-Kňažia  |  Webdesign: WebLab  |  Enimo