Prijímacie skúšky na štúdium 2024/25

Banner
Športovo-zábavné dni pre prvákov

Na začiatku školského roka v dňoch 8.-9.9. 2022 sme pre našich nových prvákov pripravili športové dni. Pod vedením triednych učiteliek sa prváci z I.A, I.B, I.C a I.E stretli na školskom dvore, kde boli pre nich pripravené rôzne športové hry a zábavné súťaže. Žiaci sa v nových kolektívoch mali možnosť lepšie spoznať, pretože veľa hier vyžadovalo vzájomnú spoluprácu a súdržnosť. Zapojili rozum, svaly aj vzájomný rešpekt. Nechýbal smiech a súťaživý duch. Sme radi, že žiaci sa zabavili a navzájom aj spoznali. Veríme, že podobných zážitkov z pekných školských dní budú mať v priebehu štúdia na našej škole veľa a že aj tieto prvé zoznamovacie dni prispejú k formovaniu ich triednych kolektívov.

Viac na: https://sospknazia.edupage.org/news/#


 

Nástenka


ZAkraj

Potvrdenie o návšteve

Ochrana os. údajovKontakt

Užitočné linky

Učitelia login
© 2010 Stredná odborná škola polytechnická, Dolný Kubín-Kňažia, Jelšavská 404/1, 026 01 Dolný Kubín-Kňažia  |  Webdesign: WebLab  |  Enimo