Banner
Aktivity našich žiakov na začiatku školského roka
  • Ekologický deň

Aj v tomto školskom roku u nás prebehol  Ekologický deň.

Na jeho začiatku žiaci 2. ročníka  mali po triedach besedy s ekologickou tematikou. Prijali sme  pozvanie Občianskeho združenia Upracme Slovensko a v druhej časti dňa sme sa zapojili   do  národného čistenia krajiny pod názvom Upracme Slovensko – Svetový čistiaci deň 2021. 

Zbierali sme odpad v našom okolí,  čistili sme areál školy.

  • Turistika - Racibor

  • Dňa 8. septembra 2021 sa žiaci 1.E zúčastnili turistického výletu do Raciboru. Cestou sa žiaci zastavili pri cintoríne v Kňažej, kaplnke Božieho milosrdenstva a v Racibore nakŕmili lamu. Ranná hmla s blížiacim sa obedom opadla a žiakom sa naskytli krásne výhľady na Oravský hrad a okolie. Sprievod žiakov tvorili Ing. Rovný, Mgr. Mrazovská a Mgr. Zemenčíková.

    • Vyšnokubínske skalky - turistika

    • Dolný Kubín ponúka širokú škálu turistických prechádzok. Žiaci II.C sa 7. septembra 2021 prešli od pošty na Vyšnokubínske skalky. Hmlový závoj im občas odkryl krásne výhľady. Pedagogický dozor vykonávali Mgr. Škulecová PhD, Ing. Remková a Mgr. Ptačinová.

  • Cestou necestou k sv. Vendelínovi

  • Dňa 7.8.2021 sa žiaci z 2.A učebného odboru autoopravár mechanik zúčastnili turistického výletu ku kaplnke sv.Vendelína. Zaránky bola hmla a rosa, ale s pribúdajúcim časom sa vyhuplo slnko a deň sa vydaril. Sprievod žiakov tvoril tr. učiteľ Ing. Urban S. a MOV Chomistek J.

Viac informácií aj fotogaléria z akcií na https://sospknazia.edupage.org/news/#news-1156 

Nástenka


ZAkraj

Potvrdenie o návšteve

Ponuka nájmu

Ochrana os. údajovKontakt

Užitočné linky

Učitelia login
© 2010 Stredná odborná škola polytechnická, Dolný Kubín-Kňažia, Jelšavská 404/1, 026 01 Dolný Kubín-Kňažia  |  Webdesign: WebLab  |  Enimo