Prijímacie skúšky na štúdium 2024/25

Banner
Zisťovanie záujmu o samotesty

Milí rodičia, plnoletí žiaci,

škola má možnosť zabezpečiť bezplatné AG samotesty s krátkymi tyčinkami pre žiaka určené na domáce použitie v počte 25ks/žiak. Prosíme Vás o vyjadrenie záujmu/nezáujmu. Hlasovanie prebieha pre žiakov 2-4. ročníka prostredníctvom edupage.

Rodičia žiakov 1. ročníka, ktorí ešte nemajú prístupové údaje, môžu vyjadriť svoj záujem zaslaním mailu na adresu:   This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it do 25.8.2021 do 12.00 hod.

V správe uveďte: Ja, zákonný zástupca (meno a priezvisko) žiaka (meno a priezvisko) mám záujem / nemám záujem o antigénové samotesty zabezpečené školou.

Odporúčame Vám, aby ste požiadali o objednanie testov prostredníctvom školy, pretože toto cestou môžeme predísť zatváraniu tried a šírenie COVID-u.

Ďakujem.
Ing. Adriana Bellová, riaditeľka školy

 

Nástenka


ZAkraj

Potvrdenie o návšteve

Ochrana os. údajovKontakt

Užitočné linky

Učitelia login
© 2010 Stredná odborná škola polytechnická, Dolný Kubín-Kňažia, Jelšavská 404/1, 026 01 Dolný Kubín-Kňažia  |  Webdesign: WebLab  |  Enimo