Banner
60. výročie školy

Vážený pedagogický zbor, milí rodičia, študenti!

V tomto roku 2020 si pripomíname 60. výročie založenia našej školy, ktorej ste súčasťou. Keby nebola takáto nešťastná zdravotná situácia, usporiadali by sme peknú oslavu s kultúrnym programom a posedením, kde by sme mali možnosť, aby sme sa všetci spolu stretli, porozprávali, zaspomínali....


Dovoľte nám aspoň takouto stručnou prezentáciou previesť Vás  históriou, ktorou naša škola prešla a z mnohých udalostí vybrať tie najdôležitejšie míľniky, ktoré ovplyvnili jej chod a smer.  Doposiaľ vychovala viac ako 3500 absolventov. Vďaka nim sa rozvinula tradícia strojárstva v Dolnom Kubíne a okolí.  Firmám poskytla možnosti rozvoja vďaka kvalifikovanej pracovnej sile. Absolventom zasa ponúkla pevný základ pre ich život v podobe praktického vzdelania.


Všetkým zamestnancom zároveň chceme vyjadriť veľké poďakovanie, že aj vďaka Vašej práci sa škola posunula tam, kde je a darí sa jej. Je už síce ako dáma v  najlepšom veku; je potrebné veľa investovať do vylepšenia jej vzhľadu, (niečo sa už podarilo, ale ešte veľa očakávame :-),  ale má svoje miesto, názor a smer.

Prajeme Vám pokojné vianočné prázdniny a veeeľa, veľa zdravia, aby sme sa zasa mohli tešiť zo vzájomného stretnutia.  A teraz sa už pohodlne posaďte k šálke kávy či čaju, otvorte prílohu a spomínajte s nami...

https://sospknazia.edupage.org/news/#news-990 

 

Nástenka


ZAkraj

Potvrdenie o návšteve

Ponuka nájmu

Ochrana os. údajovKontakt

Užitočné linky

Učitelia login
© 2010 Stredná odborná škola polytechnická, Dolný Kubín-Kňažia, Jelšavská 404/1, 026 01 Dolný Kubín-Kňažia  |  Webdesign: WebLab  |  Enimo