Banner
Online hodina ANJ s lektorkou

Žiaci III. H mali 15. decembra 2020 malú predvianočnú zmenu na hodine angličtiny. Ako v minulom školskom roku, aj v tomto našu školu navštívila dobrovoľníčka z organizácie Mladiinfo Dolný Kubín, tentoraz Rakúšanka Leonie Bossniak.

Nakoľko pandemické opatrenia nedovoľujú stretnutia v škole, bolo to aspoň vo virtuálnom priestore prostredníctvom MTeams, v ktorom realizujeme aj ostatné online hodiny. Leonie formou prezentácie najskôr tretiakom predstavila svoju krajinu, jej geografické reálie, zvyky, kultúru a tradície. Po nej žiakom odpovedala na ich otázky, týkajúce sa dojmov z nášho mesta.

Ďakujeme Leonie za ochotu aspoň virtuálne navštíviť našu školu, organizácii Mladiinfo Dolný Kubín za sprostredkovanie stretnutia, pani zástupkyni Ing. Ivete Brunckovej a pani učiteľke Mgr. Miriame Ferancovej za jeho technickú realizáciu.

 

Ivana Škulecová

 

Nástenka


ZAkraj

Potvrdenie o návšteve

Ponuka nájmu

Ochrana os. údajovKontakt

Užitočné linky

Učitelia login
© 2010 Stredná odborná škola polytechnická, Dolný Kubín-Kňažia, Jelšavská 404/1, 026 01 Dolný Kubín-Kňažia  |  Webdesign: WebLab  |  Enimo