Banner
Nová študovňa

Dobrý deň, milí študenti,

naša nová študovňa sa nachádza v učebňa č. 4 oproti zborovni, vedľa kabinetu špeciálnej pedagogičky v budove školy na prízemí. A vyzerá naozaj pekne. Sú Vám tu k dispozícii 3 moderné počítače s prístupom na internet a tlačiareň.Je prístupná denne, každé ráno pred vyučovaním od 7.00 hodiny do 7.30 hodiny, taktiež poobede od 13.00 hodiny do 15.00 hodiny každý vyučovací deň.

V

prípade, že potrebujete spracovať nejaký projekt, niečo si precvičiť, alebo napísať, ste tu všetci vítaní. Ak Vám budú v PC chýbať nejaké softvéry, dajte nám vedieť, aby sme doplnili všetko, čo potrebujete k štúdiu. V prílohe posielam aktuálnu fotografiu novej študovne.

Techniku sme dostali z projektu digitalizácie NP edIT. Viac informácií nájdete na: https://www.minedu.sk/np-edit/.

Prajem pekný deň!

Ing. Adriana Bellová, RŠ

 

Nástenka


ZAkraj

Potvrdenie o návšteve

Ochrana os. údajovKontakt

Užitočné linky

Učitelia login
© 2010 Stredná odborná škola polytechnická, Dolný Kubín-Kňažia, Jelšavská 404/1, 026 01 Dolný Kubín-Kňažia  |  Webdesign: WebLab  |  Enimo