Škola sa opäť nachádza v zelenej fáze COVID – semaforu

Vážení rodičia, milí kolegovia a študenti, vážení návštevníci školy,


Od dnešného dňa, t.j. od pondelka 09.10.2020, sa naša škola opätovne nachádza v zelenej fáze tzv. COVID – semaforu, čo znamená, že nikto zo študentov, či zamestnancov školy  nebol pozitívne testovaný na ochorenie COVID – 19 ( podľa aktuálnych informácií).  Všetci študenti, zamestnanci a návštevníci školy sú povinní naďalej dodržiavať platné usmernenie školy a aktuálne usmernenia ÚRVZ pre túto fázu.


Dovoľujem si len pripomenúť, že naďalej platí zákaz vstupu do areálu školy pre iné osoby, ako sú študenti a zamestnanci školy ( len na základe výnimky potvrdenej riaditeľkou školy a po predložení vyhlásení o bezinfekčnosti návštevníka školy).

Taktiež naďalej platí povinnosť študentov a zamestnancov školy predkladať po ich neprítomnosti v škole v rozsahu 3-5 dní vyhlásenie o bezinfekčnosti ihneď po príchode do školy. Nad 5 dní neprítomnosti  z dôvodu nemoci je potrebné predkladať pri príchode do školy lekárske potvrdenie o ukončení domácej liečby. Pri nepredložení týchto dokladov žiak, resp. zamestnanec školy nesmie vstúpiť do areálu školy z dôvodu ochrany ostatných študentov a zamestnancov školy pred šírením infekčných chorôb.


Ďakujem Vám za pochopenie.


Ing. Adriana Bellová, riaditeľka školy

 

Potvrdenie o návšteve

Školská jedáleň


Župné noviny ZAkraj

ZAkraj

Ochrana os. údajovKontakt

Užitočné linky

Učitelia login
© 2010 Stredná odborná škola polytechnická, Dolný Kubín-Kňažia, Jelšavská 404/1, 026 01 Dolný Kubín-Kňažia  |  Webdesign: WebLab  |  Enimo