Duálne vzdelávanie

Vianočný turnaj vo futbale

Opäť sa neúprosne priblížil koniec roka a s ním aj tento posledný školský deň – 20. december. Keďže naši chlapci sú vášniví futbalisti, rozhodli sme sa v tento deň urobiť im po vôli a zorganizovali sme pre nich vianočný futbalový turnaj.

Triedy 1., 2., 3. ročníka sme rozdelili do skupín a určili sme poradie jednotlivých zápasov. Športového komentátora čakala dôležitá úloha – navodiť pravú futbalovú atmosféru a vystupňovať každú hru. Výborne sa toho ujal Matej Kušnierik z III. C. Chlapci hrali výborne a navzájom sa povzbudzovali k dobrým výsledkom. Ďakujeme všetkým za účasť a pripájame výsledkovú listinu:

  1. miesto – III. H
  2. miesto – II. H
  3. miesto – 1. E

Najlepší strelec gólov – Tibor Hrkeľ – III. H - 4 góly

Najlepší hráč – Nikolas Lanďák – II. H

Najlepší brankár – Macák Matej – I. E

 

Potvrdenie o návšteve

Školská jedáleň


Projekt Smapude_Life

             Projekt realizuje

     

       s príspevkom finančného

            nástroja EU Life

     

Župné noviny ZAkraj

ZAkraj

Ochrana os. údajovKontakt

Užitočné linky

Učitelia login
© 2010 Stredná odborná škola polytechnická, Dolný Kubín-Kňažia, Jelšavská 404/1, 026 01 Dolný Kubín-Kňažia  |  Webdesign: WebLab  |  Enimo