Duálne vzdelávanie

Workshop Smelo na cesty

Dňa 18.10.2019 sa študenti triedy IV.Cme (Štefan Rechtorík, Kristián Hurák a Timotej Teťák) zúčastnili kreatívneho workshopu „Smelo na cesty“, ktorý sa uskutočnil v priestoroch Vzdelávacieho strediska KIA Motors Slovakia- Gbeľany. 

Cieľom tohto workshopu bolo zvýšiť povedomie žiakov o bezpečnosti na cestách, podporiť tímovú prácu študentov a tiež stimulovať kreatívne a inovačné schopnosti študentov.  Po odborných prezentáciách o nehodovosti a jej príčinách na slovenských cestách dostali študenti kreatívnu úlohu -  v tímoch pripraviť prezentáciu a vyriešiť nastolený problém -  ako inovatívne zvýšiť bezpečnosť na cestách. Svoje nápady študenti prezentovali v anglickom a slovenskom jazyku, čím si zdokonalili svoje komunikačné a prezentačné schopnosti a tiež si takto priblížili problematiku bezpečného a zodpovedného správania sa na cestách.
Mgr. Miriama Ferancová

https://sospknazia.edupage.org/?

 

Potvrdenie o návšteve

Školská jedáleň


Projekt Smapude_Life

             Projekt realizuje

     

       s príspevkom finančného

            nástroja EU Life

     

Župné noviny ZAkraj

ZAkraj

Ochrana os. údajov



Kontakt

Užitočné linky

Učitelia login




© 2010 Stredná odborná škola polytechnická, Dolný Kubín-Kňažia, Jelšavská 404/1, 026 01 Dolný Kubín-Kňažia  |  Webdesign: WebLab  |  Enimo