Duálne vzdelávanie

Banner
Vyšný Kubín

Je obdobie školských výletov. Žiaci I.E triedy sa vybrali do Výšného Kubína. Pri Kaštieli Kubínyi zabočili smerom na Osádku. Oproti kaštieľu si všimli pamätník Priadka venovaný matke najznámejšieho slovenského básnika a vyšnokubínskeho rodáka.

Ich cesta viedla aj okolo pamätnej tabule pripomínajúcej rodný dom básnika P. O. Hviezdoslava a spisovateľky Margity Figuli. Pokračovali až k autobusovej zastávke Danielovec. Tam zišli na poľnú cestu, ktorá ich priviedla k bývalej strelnici a terajšiemu ihrisku PaintballOrava. Tam sa zmenili na dve skupiny vojakov, ktoré neľútostivo bojovali proti sebe. Po neľútostnom boji do posledného náboja sa posilnili opekačkou a zase sa vrátili do bežného života.

 

Potvrdenie o návšteve

Školská jedáleň


Projekt Smapude_Life

             Projekt realizuje

     

       s príspevkom finančného

            nástroja EU Life

     

Župné noviny ZAkraj

ZAkraj

Ochrana os. údajovKontakt

Užitočné linky

Učitelia login
© 2010 Stredná odborná škola polytechnická, Dolný Kubín-Kňažia, Jelšavská 404/1, 026 01 Dolný Kubín-Kňažia  |  Webdesign: WebLab  |  Enimo