Duálne vzdelávanie

II.H na splave Oravy

V piatok (22.6.) sme boli s našou skupinou z OV a s naším majstrom splavovať rieku Oravu. Pri príchode do malej, nenápadnej lodenice nás privítal pán Lupták, od ktorého sme si požičali člny a všetko potrebné.

Na začiatok nám povedal pár informácií z histórie člnov, typov člnov a postupne sme sa dostali k výstroji. Keď nám vysvetli, ako sa správne drží veslo, ako máme správne sedieť a všetky potrebné veci, sadli sme do člnov a pustili sme sa do toho. Spočiatku som mal pred tým rešpekt, pretože som v takom člne nikdy nesedel. Postupne som si však zvykol a už mi to celkom išlo. Najskôr sme jazdili po dvojiciach v člnoch zvaných kanoe. Avšak neskôr, keď už sme ako tak vedeli ako na to, mohli sme si vyskúšať aj kajak pre jednu osobu. Všetko sme to zakončili spoločnou fotografiou.

Bol to veľmi pekný zážitok, aj napriek tomu, že nám nesvietilo slnko. Týmto sa chcem aj poďakovať pánovi majstrovi Chomistekovi, že nám umožnil aj takto zakončiť posledný deň praxe v tomto školskom roku.

Za všetkých spolužiakov Ľ.Halimovič

 

Potvrdenie o návšteve

Školská jedáleň


Projekt Smapude_Life

             Projekt realizuje

     

       s príspevkom finančného

            nástroja EU Life

     

Župné noviny ZAkraj

ZAkraj

Ochrana os. údajovKontakt

Užitočné linky

Učitelia login
© 2010 Stredná odborná škola polytechnická, Dolný Kubín-Kňažia, Jelšavská 404/1, 026 01 Dolný Kubín-Kňažia  |  Webdesign: WebLab  |  Enimo