Duálne vzdelávanie

Dni otvorených dverí

Vážení rodičia, pedagógovia, milí žiaci a ostatní naši priaznivci,
Týmto si Vás dovoľujeme pozvať na  Dni otvorených dverí našej školy, ktoré sa budú konať v termíne 27.11.-28.11.2019 v čase od 08.00 do 13.00  a to  nielen v priestoroch našej školy, ale aj v priestoroch partnerských zamestnávateľských firiem, s ktorými spolupracujeme pri zabezpečovaní odborného výcviku našich žiakov.
Máme pre Vás pripravené aktuálne informácie o možnostiach štúdia na našej škole a tiež výhodách, ktoré našim  žiakom počas štúdia poskytujú naši firemní partneri v rámci duálneho aj školského systému vzdelávania.  Pokiaľ sa nás rozhodnete navštíviť  organizovane v rámci dohodnutej návštevy Vašej základnej školy u nás, je pre Vás zabezpečená v dohodnutom čase bezplatná doprava a občerstvenie.

 

Potvrdenie o návšteve

Školská jedáleň


Projekt Smapude_Life

             Projekt realizuje

     

       s príspevkom finančného

            nástroja EU Life

     

Župné noviny ZAkraj

ZAkraj

Ochrana os. údajovKontakt

Užitočné linky

Učitelia login
© 2010 Stredná odborná škola polytechnická, Dolný Kubín-Kňažia, Jelšavská 404/1, 026 01 Dolný Kubín-Kňažia  |  Webdesign: WebLab  |  Enimo