Duálne vzdelávanie

Banner
Matej Gígel- II.H na celoslovenskom kole ZENIT - 3. miesto

V dňoch 12.-.14.2.2019 sa v Spojenej škole v Banskej Bystrici konal 20. ročník celoslovenskej súťaže ZENIT. Náš Matej Gígel - žiak II.H triedy odbor mechanik nastavovač získal v silnej konkurencii spomedzi najlepších študentov - strojárov, ktorí postúpili do najvyššieho kola celoslovenskej súťaže z každého kraja, krásne tretie miesto v kategórii S - strojné obrábanie.

Obzvlášť nás teší Matejov úspech, ktorý bol vo svojej kategórii najmladším účastníkom a za víťazom zaostal len o 2 body. Srdečne mu blahoželáme a veríme, že nás bude reprezentovať aj v ďalších ročníkoch, keď sa jeho znalosti a zručnosti ešte obohatia ďalším štúdiom.


Viac na: https://sospknazia.edupage.org/news/

 

Potvrdenie o návšteve

Jedálny lístok
Projekt Smapude_Life

             Projekt realizuje

     

       s príspevkom finančného

            nástroja EU Life

     

Ochrana os. údajovKontakt

Užitočné linky

Učitelia login
© 2010 Stredná odborná škola polytechnická, Dolný Kubín-Kňažia, Jelšavská 404/1, 026 01 Dolný Kubín-Kňažia  |  Webdesign: WebLab  |  Enimo