Šimon Greštiak-IV.H - najlepší na Majstrovstvách SR v CNC sústružení

V dňoch 25.-27.04.2018 sa v rámci výstavy Mladý tvorca v Nitre konal už  4. ročník Majstrovstiev Slovenska v CNC sústružení a frézovaní, ktorého sa zúčastnil aj náš žiak Šimon Greštiak pod vedením svojho učiteľa odborných predmetov Ing. Stanislava Urbana.

Vzhľadom na výsledky kvalifikačného kola súťaže, v ktorom Šimon  s výrazným náskokom viedol nad svojimi  súpermi, sme verili, že bude bodovať aj vo finále.

Šimon Greštiak naše očakávania nesklamal, pretože zaslúžene získal  1. miesto v kategórii sústruženia


a okrem medaily a hodnotnej odmeny prevzal z rúk pána Romana Petra, organizátora súťaže,  aj putovný majstrovský  pohár, ktorý bude celý ďalší rok vystavený v priestoroch našej školyPutovný pohár sa u nás ocitne už 2. krát, pretože aj v roku 2016 túto súťaž v kategórii sústruženia  vyhral študent našej školy.

Veríme, že tieto výsledky našej školy nie sú náhodné, ale sú naozaj výsledkom kvalitného vzdelávania poskytovaného školou v spolupráci  so zamestnávateľmi, v tomto prípade najmä v spolupráci s firmou MIBA Sinter Slovakia, s.r.o. v Dolnom Kubíne, kde sa žiak na súťaž pripravoval  po praktickej stránke pod vedením svojho inštruktora odborného vzdelávania.

Viac na :https://sospknazia.edupage.org/news/?eqa=#


 

Jedálny lístok
Projekt Smapude_Life

             Projekt realizuje

     

       s príspevkom finančného

            nástroja EU Life

     

Súťaž ZenitKontakt

Užitočné linky

Učitelia login
© 2010 Stredná odborná škola polytechnická, Dolný Kubín-Kňažia, Jelšavská 404/1, 026 01 Dolný Kubín-Kňažia  |  Webdesign: WebLab  |  Enimo