Duálne vzdelávanie

Deň učiteľov - program Žiackej školskej rady

Dňa 28. marca 2018 pripravila ŽŠR program ku Dňu učiteľov. Spoločne sme sa stretli v školskej jedálni našej školy na slávnostnom obede, kde sme si pripomenuli sviatok učiteľov, ktorý sa každoročne oslavuje na počesť Jána Amosa Komenského - učiteľa národov. Aj program ŽŠR sa niesol v duchu "Zlatého Amosa". Členovia ŽŠR sa nám prihovorili úprimným prejavom a poďakovali nám za našu učiteľskú prácu, odovzdali obraz Jana Amosa Komenského našej pani riaditeľke a odmenili každého učiteľa kvetom a diplomom "Zlatý Amos" - pretože podľa ich slov "každý učiteľ má zlaté srdce a zlaté nervy" a zaslúži si toto ocenenie.

V závere zneli slová básne, vyjadrujúcej vďaku:

"Milí učitelia, prijmite kvet vďaky,diplomy ako dar,

nech srdečný pozdrav s úctou letí k vám.

Letí sťa motýľ nad lúkou ihravý,

nech zmení na radosť naše pozdravy.

Za všetky trápenia, úsilia, obete,

za všetko poučné, čo nám vždy poviete.

Veď ste nám v škole ako otec, mať,

preto si vás budeme navždy ctiť a na vás spomínať."

 

Jedálny lístok
Projekt Smapude_Life

             Projekt realizuje

     

       s príspevkom finančného

            nástroja EU Life

     Kontakt

Užitočné linky

Učitelia login
© 2010 Stredná odborná škola polytechnická, Dolný Kubín-Kňažia, Jelšavská 404/1, 026 01 Dolný Kubín-Kňažia  |  Webdesign: WebLab  |  Enimo