Duálne vzdelávanie

Patrik Slušňák-III.C na okresnom kole SOČ prvý, v krajskom kole štvrtý

Stredoškolská odborná činnosť prebieha vo viacerých kolách. V školskom roku 2017/2018 sa koná už 40. ročník. Školské kolo mala naša škola dňa 12.3.2018. Do 13.3.2018 sa víťazná práca Patrika Slušňáka žiaka III.C musela nahrať so systému a posunúť ďalej do okresného kola.

To sa konalo 20.3.2018 na Strednej odbornej škole obchodu a služieb v Dolnom Kubíne, odkiaľ Patrik Slušňák postúpil na krajské kolo z prvého miesta v kategórii č.13: História, filozofia a právne vedy.

Z VÝSLEDKOVEJ LISTINY 40. ROČNÍKA SOČ

(http://www.spsknm.sk/stranka/sites/default/files/KKSOC2018.pdf)

krajského kola konaného dňa 5.4.2018 na SŠ KYSUCKÉ NOVÉ MESTO sa dá zistiť, že práca žiaka našej školy s názvom Veľká Tartária sa umiestnila na krásnom štvrtom mieste. Informácie o predchádzajúcich ročníkoch, terajšom a časom aj nasledujúcich ročníkoch zverejňuje Štátny inštitút odborného vzdelávania na stránke http://www.siov.sk/Clanok.aspx?ArticleID=124.

Patrik, sme na Teba hrdí. Prajeme Ti ešte veľa úspechov v Tvojom štúdiu a aktivitách.


 

Jedálny lístok
Projekt Smapude_Life

             Projekt realizuje

     

       s príspevkom finančného

            nástroja EU Life

     Kontakt

Užitočné linky

Učitelia login
© 2010 Stredná odborná škola polytechnická, Dolný Kubín-Kňažia, Jelšavská 404/1, 026 01 Dolný Kubín-Kňažia  |  Webdesign: WebLab  |  Enimo