Duálne vzdelávanie

Beseda končiacich ročníkov s pracovníkmi úradu práce

Dňa 21.3.2018 boli žiaci tretieho ročníka na besede, ktorú pripravil Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny v Dolnom Kubíne. Dňa 22.3.2018 zasa podobnú besedu absolvovali naši maturanti v priestoroch školy.

Získané informácie sa dajú využiť pri prechode zo študentského života do života dospelých ľudí.  Pracujúci, brigádujúci, nezamestnaní aj ďalej študujúci či už v našej krajine alebo v zahraničí sa musia riadiť platnými predpismi.

Existujú možnosti pomoci, ktoré sa oplatí poznať. Ďakujeme pracovníkom UPSVaR, že obetovali svoj čas a poskytli nám veľmi užitočné rady.

 

Potvrdenie o návšteve

Jedálny lístok
Projekt Smapude_Life

             Projekt realizuje

     

       s príspevkom finančného

            nástroja EU Life

     Kontakt

Užitočné linky

Učitelia login
© 2010 Stredná odborná škola polytechnická, Dolný Kubín-Kňažia, Jelšavská 404/1, 026 01 Dolný Kubín-Kňažia  |  Webdesign: WebLab  |  Enimo