Duálne vzdelávanie

Krajská súťaž Enersol - R.Žuffa a M.Hunčaga - 3. miesto

Dňa 19.03.2018 sa naši chlapci Richard Žuffa a Matúš Hunčaga  z III.C odbor mechanik elelktrotechnik zúčastnili krajského kola Enersol, ktoré sa konalo  v Martine - Priekope. So svojou pomôckou - na získavanie tepelnej energie zo slnečného žiarenia, ktorú pripravili spoločne pod vedenim triedneho učiteľa Ing. Jána Rakúsa, získali krásne 3. miesto.

Chlapci,srdečne blahoželáme a prajeme, nech ste na budúci rok ešte lepší!

 

Potvrdenie o návšteve

Jedálny lístok
Projekt Smapude_Life

             Projekt realizuje

     

       s príspevkom finančného

            nástroja EU Life

     Kontakt

Užitočné linky

Učitelia login
© 2010 Stredná odborná škola polytechnická, Dolný Kubín-Kňažia, Jelšavská 404/1, 026 01 Dolný Kubín-Kňažia  |  Webdesign: WebLab  |  Enimo