Celoslovenské kolo ZENIT v našej škole bude 20.-22.3.2018

Riaditeľka Strednej odbornej školy polytechnickej v Dolnom Kubíne – Kňažej ako realizátor súťaže si Vás dovoľuje pozvať na 34. ročník celoštátnej súťaže ZENIT v elektronike a programovaní a 19. ročník celoštátnej súťaže ZENIT v strojárstve, ktorá sa bude konať v dňoch 20. - 22. marca 2018 v priestoroch školy pod záštitou ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR a Štátneho inštitútu odborného vzdelávania.

Súťaže sa zúčastní 96 víťazov kraských kôl v jednotlivých katefóriách. Príďte sa inšpirovať a povzbudiť talentovaných stredoškolákov z celého Slovenska.

Podrobný program súťaže nájdete v pozvánke.

 

Jedálny lístok
Projekt Smapude_Life

             Projekt realizuje

     

       s príspevkom finančného

            nástroja EU Life

     Kontakt

Užitočné linky

Učitelia login
© 2010 Stredná odborná škola polytechnická, Dolný Kubín-Kňažia, Jelšavská 404/1, 026 01 Dolný Kubín-Kňažia  |  Webdesign: WebLab  |  Enimo