Voľné pracovné miesto - kuchárka

Riaditeľka SOŠP Dolný Kubín – Kňažia prijme do pracovného pomeru pracovníčku na pracovnú pozíciu: KUCHÁRKA. Predpokladaný termín nástupu: 1.2..2018.

Druh pracovného pomeru: plný úväzok. Doba určitá: s možnosťou zmeny na dobu neurčitú.Náplň práce: varenie a výdaj obedov v školskej jedálni. Požiadavky na zamestnanca:Platný zdravotný preukaz. Vzdelanie: vyučený v odbore kuchár. Znalosti: manuálna zručnosť a samostatnosť. Osobné predpoklady, ďalšie požiadavky: bezúhonnosť, dôslednosť, zodpovednosť, svedomitý a iniciatívny prístup k práci.

Žiadosť o prijatie do pracovného pomeru spolu so životopisom a so súhlasom uchádzača s použitím osobných údajov pre potreby prijatia do zamestnania v zmysle zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov posielajte do 18.1.2018 na adresu: SOŠP Dolný Kubín – Kňažia, Jelšavská 404, 026 01 Dolný Kubín alebo na mailovú adresu: sekretariat@sospknazia.sk. Tel. kontakt: 043/586 31 39

 

Jedálny lístok
Projekt Smapude_Life

             Projekt realizuje

     

       s príspevkom finančného

            nástroja EU Life

     

Súťaž ZenitKontakt

Užitočné linky

Učitelia login
© 2010 Stredná odborná škola polytechnická, Dolný Kubín-Kňažia, Jelšavská 404/1, 026 01 Dolný Kubín-Kňažia  |  Webdesign: WebLab  |  Enimo