Dni otvorených dverí  21.11.-24.11.2017

Vážení rodičia, pedagógovia, milí žiaci a ostatní naši priaznivci,

Týmto si Vás dovoľujeme pozvať na  Dni otvorených dverí, ktoré sa budú konať v termíne 21.11.-24.11.2017 v čase        od 09.00 do 13.00 a to  nielen v priestoroch našej školy , ale aj v priestoroch partnerských zamestnávateľských firiem z celého regiónu, s ktorými spolupracujeme pri zabezpečovaní odborného výcviku našich žiakov.

Máme pre Vás pripravené aktuálne informácie o možnostiach štúdia na našej škole a tiež výhodách , ktoré našim  žiakom počas štúdia poskytujú naši firemní partneri v rámci duálneho aj školského systému vzdelávania.  Pokiaľ sa nás rozhodnete navštíviť  organizovane v rámci dohodnutej návštevy Vašej základnej školy u nás, je pre Vás zabezpečená v dohodnutom čase bezplatná doprava .

Už dnes sa tešíme na stretnutie s Vami.                                        Kolektív SOŠP v D.Kubíne - Kňažej

 

Jedálny lístok
Projekt Smapude_Life

             Projekt realizuje

     

       s príspevkom finančného

            nástroja EU Life

     

Ochrana osobných údajovKontakt

Užitočné linky

Učitelia login
© 2010 Stredná odborná škola polytechnická, Dolný Kubín-Kňažia, Jelšavská 405, 026 01 Dolný Kubín-Kňažia  |  Webdesign: WebLab